תוכן העניינים

פרגולות אלומיניום חשמליות – פתרון מושלם לכל 4 עונות השנה

אם כבר יש לכם מרפסת או שאתם חושבים על בנייתה, כדאי שתכירו את המושג של פרגולות אלומיניום חשמליות. פרגולות נחשבות לאחד החידושים הטכנולגיים המוצלחים ביותר בעשור האחרון בתחום ההצללה.

אנו ב Top Home, יודעים שמדובר בחידוש ייחודי המאפשר להפוך גג אטום של מבנה לגג עם אופציות הצללה שונות ומגוונות שבהן תוכלו לשלוט בקלות בלחיצת כפתור.

החומר ממנו עשויה הפרגולה החשמלית

פרגולות אלומיניום חשמליות עשויות משלד אלומיניום, כפי שמסגיר זאת השם שלהן. בנוסף, הן מורכבות ממספר שכבות של חומר סינטטי איכותי המתאפיין בעמידות רבה. שילוב החומרים הללו מאפשר גמישות בשימוש בפרגולה, כך שתוכלו ליהנות מהמרפסת שלכם בכל ימות השנה, ללא תלות בתנאי מזג האוויר שבחוץ. 

המומחים של “צל-וילון” יגיעו לביתכם על מנת לסייע לכם לבחור פרגולת אלומיניום חשמלית למרפסת שעונה על הצרכים שלכם.

הסיבות להתקנה של פרגולות אלומיניום חשמליות

היתרון הבולט ביותר של פרגולות חשמליות הינו ביכולת שלהן לתת מענה בכל ימות השנה. תוכלו ליהנות מחלל המרפסת בין אם בחוץ מתחוללת סופה ויורד גשם זלעפות ובין אם השמיים הם חסרי ענן ונושבת רוח ים נעימה. 

יש לכם את השליטה המלאה על מידת הפתיחה והאטימה של הפרגולה, בהתאם לתנאי מזג האוויר. במידה ובחוץ שורר מזג אוויר חורפי מלווה בגשמים, קיימת האפשרות לסגור את הפרגולה, שמתאפיינת באטימות מוחלטת בפני מים.

הטכנולוגיה מאחורי פרגולות האלומיניום החשמליות

פרגולות האלומיניום החשמליות הינן בעלות מרזבים מובנים, שבזכותם מי הגשמים יכולים להיות מנוקזים לנקודות ספציפיות בחלק התחתון של הסוכך. הטכנולוגיה מתפתחת עם הזמן על מנת לתת מענה הולם לתנאי מזג האוויר הקיצוניים השוררים במדינת ישראל. המטרה היא ליצור מצב שבו גם בחום כבד וגם בזמן ממטרי גשם ממושכים, ניתן יהיה עדיין ליהנות מחלל המרפסת. בין אם אתם גרים באזור עם גשמים חזקים, שלג, קרח או רוחות עזות, כך או כך, פרגולות אלומיניום חשמליות יהוו עבורכם בחירה נכונה ובטוחה. 

המקצוענים של “צל- וילון” ידאגו לסייע לכם בבחירת פרגולת אלומיניום חשמלית למרפסת שתתאים לכם ויתקינו אותה באופן המיטבי ביותר.

שאלות ותשובות על פרגולות אלומיניום חשמליות

התשובה לשאלה זו הינה פשוטה ביותר. ניתן להתקין פרגולת אלומיניום חשמלית בכל מקום שבו תחפצו בכך.

בין אם מדובר בבית או עסק, בין אם מדובר בחצר, גינה או מרפסת, בין אם מדובר במסעדות, בתי מלון או אולם אירועים, בכל אלה ניתן להתקין את פרגולות האלומיניום החשמליות. פרגולות האלומיניום החשמליות יכולות לבוא בכל הגדלים והצורות. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר והמומחים של “צל-וילון” יחזרו אליכם בהקדם על מנת להתקין עבורכם במהירות האפשרית את הפרגולה החשמלית המתאימה לכם.

השלדה של הפרגולות עשויה מאלומיניום ובנוסף הן מכילות חומר סינטטי איכותי התורם לעמידותן.

היתרון מרכזי של פרגולות האלומיניום החשמליות נעוץ בכך, שהן מאפשרות ליהנות מהחלל שמעליו הן מותקנות בכל מזג אוויר, במהלך כל ימות השנה. בחוץ יכולה לזרוח שמש קופחת או יכולים לרדת מטחים של גשם כבד, עבור הנמצאים בתוך החלל המקורה באמצעות הפרגולה החשמלית, הדבר לא יהיה בעל משמעות.

התשובה היא בהחלט לא. הפרגולות הינן חשמליות וניתן לשלוט בהן באמצעות לחיצה על כפתור.

בהחלט כן. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר. המומחים של “צל וילון” יגיעו לביתכם, יבצעו מדידות נדרשות ויתקינו עבורכם פרגולת אלומיניום חשמלית  בהתאם למידות של החלל המבוקש.  הסירו דאגה מליבכם! המקצוענים של “צל וילון” יבצעו התקנה של פרגולת אלומיניום חשמלית תוך הקפדה בלתי מתפשרת על סטנדטים גבוהים של איכות ובטיחות.

אנחנו כאן בשבילך
Skip to content