תוכן העניינים

טריו בעמק – הפרויקט המשתלם של שנת 2022

העיר מגדל העמק השוכנת בצפון הארץ נוסדה בשנת 1953 והוכרזה כמטרופולין בישראל בשנת 1988. לאחר גל עלייה בשנות ה-90 גדלה מגדל העמק, ובחלקה הצפוני הופיעו שכונות רבות.

פרויקט טריו בעמק הינו פרויקט מגורים שייושם בהרחבת רובע צפון העיר – קריית רבין. מדובר בפרויקט בוטיק של שלושה בניינים, כל אחד עם 20 דירות.

בין הדירות שייבנו בפרויקט: דירות 5 חדרים עם גינה, דירות 4 חדרים וכן פנטהאוזים חמישה חדרים גדולים ומרווחים.

צפוי כי לפרויקט הטריו תהיה נגישות תחבורתית גבוהה, כאשר היציאה ממנו לצירי התחבורה הראשיים תהיה פשוטה ונוחה.

בשל איכות הפרויקט ונתוני ההתחלה הטובים שלו, פרויקט זה נחשב לאחד הפרויקטים הנחשקים בעיר מגדל העמק.

היכן תוכלו למצוא את הפרויקט טריו בעמק?

מגדל העמק נמצאת בתהליכי פיתוח ובנייה, ומלבד פרויקט הטריו צפון מערב בעמק, ישנם לא מעט פרויקטים ובנייה ברחבי העיר שיצמחו עוד יותר בעתיד ויהפכו לאחת הערים המרכזיות והחשובות בצפון.

פרויקט מגדל הצפון של טריו בעמק נתפס כגולת הכותרת של אזורי המגורים העתידיים של העיר, בהם ייבנו דירות חדשות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אשר יספקו לדיירים שלהם איכות ורמת חיים גבוהים במיוחד.

כאמור, ישנם לא מעט פרויקטים חדשים במגדל העמק הנמצאים כיום בבנייה כלשהי או בשלבים אחרונים לפני אכלוס.

אמנם, כשמדברים על פרויקטים חדשים במגדל העמק, אי אפשר שלא להשוות אותם לפרויקט הטריו המדובר, ולשים לב שבהם איכות ורמת החיים יהיו ברמה מעל לכל.

ההשקעה המאסיבית בפרויקט הופכת אותו לאחד הפרויקטים המבטיחים במגדל העמק ובסביבתה, ובוודאי יהווה סיפור הצלחה בעתיד.

מה הם היתרונות של רכישת נכס חדש בפרויקט טריו בעמק?

רכישת נכס חדש תעניק לכם יתרונות מסוימים על פני נכסים ישנים להשקעה, כגון:

  • עבור נכסים חדשים אשר נבנו במיוחד בחמש השנים הראשונות, אתם יכולים לקבל לא מעט הטבות מס. 
  • אטרקטיביות לדיירים- בדרך כלל, דירות חדשות מראש מעוצבות באופן מודרני, עם טכנולוגיות כגון חימום חסכוני באנרגיה, מכשירים חכמים, מנעולים חכמים ומערכת אבטחה ועוד.
  • הוצאות תחזוקה נמוכות: מכיוון שכמעט הכל נמצא באחריות הקבלן, נדרשת תחזוקה מינימלית בנכסים חדשים. דברים נשברים או צריכים להחליף אותם לעתים קרובות יותר ככל שהם מתבגרים, ועלויות אלה גבוהות במידה ניכרת בנכסים ישנים יותר.

וכל אלו הם יתרונות על קצה המזלג. אין ספק כי עבור דירות בפרויקט היוקרתי של הטריו בעמק אתם הולכים לקבל רמת חיים איכותית ביותר ונוחות מירבית, אשר תתבטא על ידי כל חדשנות טכנולוגית.

אנחנו כאן בשבילך
Skip to content